x
Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Okuyucusu Modelleri ve Fiyatları

Yüz Tanıma Sistemleri

Personel Yüz Okuma ( Yüz Tarama ) Sistemi

Otopark Geçiş Sistemleri

Otopark Geçiş Kontrol Cihazı Modelleri ve Fiyatları

Bekçi Tur Sistemleri

Bekçi Tur Sistemleri ( Bekçi Saati / Bekçi Kalemi )

Üst Arama Dedektörleri

Üst Arama Dedektör Modelleri ve Fiyatları

Projeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sağlayıcı mı arıyorsunuz?

1985 Yılında kurulan ZKTeco firması ilk olarak parmak izi alanında ar-ge çalışmalarına başlamış ve 1998 yılında bununla alakalı parmak izi çalışmalarından ilkini piyasaya sunmuştur. Yakaladığı başarılar ile 2002 yılında Şangayda 8 milyonluk vatandaş parmak izi projesini başarılı bir şekilde uygulamıştır. Bu gelişmlerin ardından ZKTeco 2003 yılında üretim hattından satış zincirine kadar bütün organizasyonunu oluşturan Zkteco A1 model pdks cihazını üretmiş ve piyasaya sürmüştür. Bu model dünya çapında kullanılmak üzere üretilmiş ilk gömülü parmak izi modülüne sahip cihazdır.Bu tarihten itibaren dünya çapında kullanılacak olan F4 ve X628 modellerinin üretimi yapıldı ve oem sağlayıcısı olarak uluslararası olarak çalışma sürdürmeye başlamıştır. 2005 yılında ZKTeco aldığı karar ile genişlemesini sürdürmeyi amaçlayarak deniz aşırı ülkelerde ofislerini açmıştır.

ZKTeco 2006 yılında sanayileşme üzerinde karar alarak Shenzhen taşınmış ve üretim kapasite ve faaliyetlerini artırmıştır. Ayrıca kapı kilit sistemleri üzerine çalışmalar yürüten ZKTeco bu ürün gamı üzerinde ar-ge faaliyetlerinde bulunmuştur.

2009 yılında ABD ve Güney Afrika’ da şubeler açan ZKTeco ISO 9001 sertifikasını alarak üretimlerine hız kazandırmıştır.

ZKTeco Shenzhen China da en gelişmiş üretim makineleri ve sıkı kalite kontrolüne sahip büyük bir fabrikaya sahiptir. ZKTeco parmak izi okuyucu yüksek sen sör hassasiyete sahip olup üretimi tamamen ZKTeco tarafından yapılmaktadır. Personel takip sistemi yanı sıra yemekhane sistemlerinde, Geçiş kontrol, Üye takip sistemlerinde de Parmak İzi Tanıma cihazları kullanılmaktadır.

ZKTECO_op

Bize WhatsApp' dan Ulaşın!

Satış Ekibimiz Çevrimiçi.